[Aktualności] [OFICJALNIE]: Cristiano Ronaldo w Juventusie!

Trzeba przyznać że Peres ma łeb do interesu. Sprzedaje CR jak jeszcze można na nim zarobić.
  • 13.05.2018, 22:54

[Aktualności] Szok w Walencji! Levante po thrillerze zatrzymuje Barcelonę!

A jednak strona żyje. Typer olany o meczach pozostałych cisza chociaż też się działo. Nieprofesjonalnie.
    Co do meczu? Krótko. Brak koncentracji.
  • 08.05.2018, 09:22

[Aktualności] Ramos: ,,Messi naciskał na sędziego"

Być może w Twoim środowisku nazwanie zachowania hipokryzja jest komplementem ale generalnie zdaje się że jednak nie jest.
    Podsumowując błędy:
    Nie odgwizdane karne dla jednych i drugich 1:1
    Bramki dla Barcy jedna niesłusznie uznana druga niesłusznie nieuznana 1:1
    Czerwona dla Bale'a vs czerwona dla Sergiego 1:0
    To ewidentne błędy sędziego pomijając "efekt motyla" chyba jednak więcej na niekorzyść Barcy. Tylko ze tak jak pisałem wcześniej nie ma sensu się przepychać i remis uważam za mimo wszystko za sprawiedliwy tym bardziej że obie ekipy zagrały naprawdę dobrze.
  • 07.05.2018, 21:31

Chciałem Tobie pokazać chronologię wydarzeń. Absolutnie nie sądzę że Sergi Roberto nie zasłużył na czerwień bo tu nie ma dyskusji.

Ale tej akcji pewnie by nie było gdyby sędzia prawidłowo zareagował z Bale'em.

Czy ja uważam że Barca święta?

nemeton napisał:

Sędzia robił błędy a właściwie wielbłądy. I fakty są takie że gdyby nie to mecz miałby całkowicie inną historię. Czerwona dla Messiego? Nie przesadzaj. Co do jego bramki fakt nie powinno jej być ale chwilę później bramka Suareza już prawidłowa. Bramki Bale'a też nie powinno być :) bo powinien zejść w pierwszej połowie. Karny na Marcelo oczywiście. Ale na Suarezie przy stanie 1:0 również. Nie ma się co przepychać. Myślę ze remis jest najsprawiedliwszy.

A Ty co? Zaczyna brakować argumentów to lecą wyzwiska?

Realista napisał:

a Ty i inni jak zwykle "Barca święta"... hipokryzja level expert.

P.S.
    Pod trójką widać że Marcelo nie dostał w twarz od "pisdy" jak napisałeś a padł jakby trafił go Mike Tyson.
    P.S2
    Nie dodawaj cytatu bo będzie za długi post. :P
  • 07.05.2018, 21:14

• 07.05.2018, 20:40

[Aktualności] Emocjonujące El Clasico na remis

• 07.05.2018, 17:51

Swoją drogą ma Sergi Roberto moc, że takim klepnięciem powalił Marcelo :)
  • 07.05.2018, 17:48

Czy aby na pewno to Barca dowiozła dzięki sędziemu czy raczej musiała się w drugiej połowie przez niego męczyć. I który faul był bardziej brutalny Sergiego czy Bale'a?