Deportivo Alavés Athletic Bilbao Atlético Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruña Eibar Espanyol Getafe Girona Las Palmas Leganés Levante Málaga Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Valencia Villarreal
Terminarz:

LaLiga, 2018/2019

Zobacz terminarz z sezonu:
drużyna wynik drużyna godz.
Kolejka 1.
17 sierpnia 2018
Girona FC 0:0 Real Valladolid 20:15
Real Betis 0:3 Levante 22:15
18 sierpnia 2018
Celta Vigo 1:1 Espanyol 18:15
Villarreal 1:2 Real Sociedad 20:15
FC Barcelona 3:0 Deportivo Alavés 22:15
19 sierpnia 2018
Eibar 1:2 SD Huesca 18:15
Rayo Vallecano 1:4 Sevilla 20:15
Real Madryt 2:0 Getafe 22:15
20 sierpnia 2018
Valencia 1:1 Atlético Madryt 20:00
Athletic Club 2:1 Leganés 22:00
Kolejka 2.
24 sierpnia 2018
Getafe 2:0 Eibar 20:15
Leganés 2:2 Real Sociedad 22:15
25 sierpnia 2018
Deportivo Alavés 0:0 Real Betis 18:15
Atlético Madryt 1:0 Rayo Vallecano 20:15
Real Valladolid 0:1 FC Barcelona 22:15
26 sierpnia 2018
Espanyol 2:0 Valencia 18:15
Sevilla 0:0 Villarreal 20:15
Girona FC 1:4 Real Madryt 22:15
27 sierpnia 2018
Levante 1:2 Celta Vigo 20:15
Athletic Club 2:2 SD Huesca 22:00
Kolejka 3.
31 sierpnia 2018
Getafe 0:0 Real Valladolid 20:00
Villarreal 0:1 Girona FC 22:00
Eibar 2:1 Real Sociedad 22:00
1 września 2018
Celta Vigo 2:0 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 4:1 Leganés 20:45
2 września 2018
Levante 2:2 Valencia 12:00
Deportivo Alavés 2:1 Espanyol 16:15
FC Barcelona 8:2 SD Huesca 18:30
Real Betis 1:0 Sevilla 20:45
24 października 2018
Rayo Vallecano 1:1 Athletic Club 19:00
Kolejka 4.
14 września 2018
SD Huesca 0:1 Rayo Vallecano 21:00
15 września 2018
Atlético Madryt 1:1 Eibar 13:00
Real Sociedad 1:2 FC Barcelona 16:15
Valencia 0:0 Real Betis 18:30
Athletic Club 1:1 Real Madryt 20:45
16 września 2018
Leganés 0:1 Villarreal 12:00
Espanyol 1:0 Levante 16:15
Real Valladolid 0:1 Deportivo Alavés 18:30
Sevilla 0:2 Getafe 20:45
17 września 2018
Girona FC 3:2 Celta Vigo 21:00
Kolejka 5.
21 września 2018
SD Huesca 0:1 Real Sociedad 21:00
22 września 2018
Rayo Vallecano 1:5 Deportivo Alavés 13:00
Eibar 1:0 Leganés 16:15
Celta Vigo 3:3 Real Valladolid 16:15
Getafe 0:2 Atlético Madryt 18:30
Real Madryt 1:0 Espanyol 20:45
23 września 2018
Levante 2:6 Sevilla 12:00
Villarreal 0:0 Valencia 16:15
Real Betis 2:2 Athletic Club 18:30
FC Barcelona 2:2 Girona FC 20:45
Kolejka 6.
25 września 2018
Espanyol 1:0 Eibar 20:00
Real Sociedad 2:2 Rayo Vallecano 21:00
Atlético Madryt 3:0 SD Huesca 22:00
26 września 2018
Leganés 2:1 FC Barcelona 20:00
Athletic Club 0:3 Villarreal 20:00
Sevilla 3:0 Real Madryt 22:00
Valencia 1:1 Celta Vigo 22:00
27 września 2018
Real Valladolid 2:1 Levante 20:00
Deportivo Alavés 1:1 Getafe 20:00
Girona FC 0:1 Real Betis 22:00
Kolejka 7.
28 września 2018
Rayo Vallecano 2:2 Espanyol 21:00
29 września 2018
Real Sociedad 0:1 Valencia 13:00
FC Barcelona 1:1 Athletic Club 16:15
Eibar 1:3 Sevilla 18:30
Real Madryt 0:0 Atlético Madryt 20:45
30 września 2018
SD Huesca 1:1 Girona FC 12:00
Villarreal 0:1 Real Valladolid 16:15
Levante 2:1 Deportivo Alavés 18:30
Real Betis 1:0 Leganés 20:45
1 października 2018
Celta Vigo 1:1 Getafe 21:00
Kolejka 8.
5 października 2018
Athletic Club 1:3 Real Sociedad 21:00
6 października 2018
Girona FC 2:3 Eibar 13:00
Getafe 0:1 Levante 16:15
Deportivo Alavés 1:0 Real Madryt 18:30
Leganés 1:0 Rayo Vallecano 20:45
7 października 2018
Real Valladolid 1:0 SD Huesca 12:00
Atlético Madryt 1:0 Real Betis 16:15
Sevilla 2:1 Celta Vigo 18:30
Espanyol 3:1 Villarreal 18:30
Valencia 1:1 FC Barcelona 20:45
Kolejka 9.
19 października 2018
Celta Vigo 0:1 Deportivo Alavés 21:00
20 października 2018
Real Madryt 1:2 Levante 13:00
Valencia 1:1 Leganés 16:15
Villarreal 1:1 Atlético Madryt 18:30
FC Barcelona 4:2 Sevilla 20:45
21 października 2018
Rayo Vallecano 1:2 Getafe 12:00
Eibar 1:1 Athletic Club 16:15
SD Huesca 0:2 Espanyol 18:30
Real Betis 0:1 Real Valladolid 20:45
22 października 2018
Real Sociedad 0:0 Girona FC 21:00
Kolejka 10.
26 października 2018
Real Valladolid 1:1 Espanyol 21:00
27 października 2018
Girona FC 2:1 Rayo Vallecano 13:00
Athletic Club 0:0 Valencia 16:15
Levante 2:0 Leganés 18:30
Celta Vigo 4:0 Eibar 18:30
Atlético Madryt 2:0 Real Sociedad 20:45
28 października 2018
Getafe 2:0 Real Betis 12:00
FC Barcelona 5:1 Real Madryt 16:15
Deportivo Alavés 2:1 Villarreal 18:30
Sevilla 2:1 SD Huesca 20:45
Kolejka 11.
3 listopada 2018
Leganés 1:1 Atlético Madryt 13:00
Real Madryt 2:0 Real Valladolid 16:15
Valencia 0:1 Girona FC 18:30
Rayo Vallecano 2:3 FC Barcelona 20:45
4 listopada 2018
Eibar 2:1 Deportivo Alavés 12:00
Villarreal 1:1 Levante 16:15
SD Huesca 1:1 Getafe 18:30
Real Sociedad 0:0 Sevilla 18:30
Real Betis 3:3 Celta Vigo 20:45
5 listopada 2018
Espanyol 1:0 Athletic Club 21:00
Kolejka 12.
9 listopada 2018
Levante 1:3 Real Sociedad 21:00
10 listopada 2018
Real Valladolid 0:0 Eibar 13:00
Getafe 0:1 Valencia 16:15
Atlético Madryt 3:2 Athletic Club 18:30
Girona FC 0:0 Leganés 20:45
11 listopada 2018
FC Barcelona 3:4 Real Betis 16:15
Deportivo Alavés 2:1 SD Huesca 18:00
Sevilla 2:1 Espanyol 18:30
Rayo Vallecano 2:2 Villarreal 18:30
Celta Vigo 2:4 Real Madryt 20:45
Kolejka 13.
23 listopada 2018
Leganés 1:0 Deportivo Alavés 21:00
24 listopada 2018
Eibar 3:0 Real Madryt 13:00
Valencia 3:0 Rayo Vallecano 16:15
SD Huesca 2:2 Levante 18:30
Atlético Madryt 1:1 FC Barcelona 20:45
25 listopada 2018
Athletic Club 1:1 Getafe 12:00
Sevilla 1:0 Real Valladolid 16:15
Espanyol 1:3 Girona FC 18:30
Villarreal 2:1 Real Betis 20:45
26 listopada 2018
Real Sociedad 2:1 Celta Vigo 21:00
Kolejka 14.
30 listopada 2018
Rayo Vallecano 1:0 Eibar 21:00
1 grudnia 2018
Celta Vigo 2:0 SD Huesca 13:00
Real Valladolid 2:4 Leganés 16:15
Getafe 3:0 Espanyol 18:30
Real Madryt 2:0 Valencia 20:45
2 grudnia 2018
Real Betis 1:0 Real Sociedad 12:00
Girona FC 1:1 Atlético Madryt 16:15
FC Barcelona 2:0 Villarreal 18:30
Deportivo Alavés 1:1 Sevilla 20:45
3 grudnia 2018
Levante 3:0 Athletic Club 21:00
Kolejka 15.
7 grudnia 2018
Leganés 1:1 Getafe 21:00
8 grudnia 2018
Atlético Madryt 3:0 Deportivo Alavés 13:00
Valencia 1:1 Sevilla 16:15
Villarreal 2:3 Celta Vigo 18:30
Espanyol 0:4 FC Barcelona 20:45
9 grudnia 2018
Eibar 4:4 Levante 12:00
SD Huesca 0:1 Real Madryt 16:15
Real Sociedad 1:2 Real Valladolid 18:30
Real Betis 2:0 Rayo Vallecano 20:45
10 grudnia 2018
Athletic Club 1:0 Girona FC 21:00
Kolejka 16.
14 grudnia 2018
Celta Vigo 0:0 Leganés 21:00
15 grudnia 2018
Getafe 1:0 Real Sociedad 13:00
Real Valladolid 2:3 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 1:0 Rayo Vallecano 18:30
Eibar 1:1 Valencia 20:45
16 grudnia 2018
Sevilla 2:0 Girona FC 12:00
Espanyol 1:3 Real Betis 16:15
SD Huesca 2:2 Villarreal 18:30
Levante 0:5 FC Barcelona 20:45
17 grudnia 2018
Deportivo Alavés 0:0 Athletic Club 21:00
Kolejka 17.
21 grudnia 2018
Girona FC 1:1 Getafe 18:00
Real Sociedad 0:1 Deportivo Alavés 21:00
22 grudnia 2018
Real Betis 1:1 Eibar 13:00
Atlético Madryt 1:0 Espanyol 16:15
FC Barcelona 2:0 Celta Vigo 18:30
Athletic Club 1:1 Real Valladolid 20:45
23 grudnia 2018
Valencia 2:1 SD Huesca 12:00
Leganés 1:1 Sevilla 16:15
Rayo Vallecano 2:1 Levante 18:30
3 stycznia 2019
Villarreal 2:2 Real Madryt 21:30
Kolejka 18.
4 stycznia 2019
Levante 2:2 Girona FC 19:00
Espanyol 1:0 Leganés 21:00
5 stycznia 2019
Real Valladolid 0:1 Rayo Vallecano 13:00
Deportivo Alavés 2:1 Valencia 16:15
SD Huesca 2:1 Real Betis 20:45
6 stycznia 2019
Eibar 0:0 Villarreal 12:00
Sevilla 1:1 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 0:2 Real Sociedad 18:30
Getafe 1:2 FC Barcelona 20:45
7 stycznia 2019
Celta Vigo 1:2 Athletic Club 21:00
Kolejka 19.
12 stycznia 2019
Leganés 1:0 SD Huesca 13:00
Valencia 1:1 Real Valladolid 16:15
Girona FC 1:1 Deportivo Alavés 18:30
Villarreal 1:2 Getafe 20:45
13 stycznia 2019
Atlético Madryt 1:0 Levante 12:00
Athletic Club 2:0 Sevilla 16:15
Rayo Vallecano 4:2 Celta Vigo 18:00
FC Barcelona 3:0 Eibar 18:30
Real Betis 1:2 Real Madryt 20:45
14 stycznia 2019
Real Sociedad 3:2 Espanyol 21:00
Kolejka 20.
18 stycznia 2019
Getafe 4:0 Deportivo Alavés 21:00
19 stycznia 2019
Real Madryt 2:0 Sevilla 16:15
SD Huesca 0:3 Atlético Madryt 18:30
Celta Vigo 1:2 Valencia 20:45
20 stycznia 2019
Real Betis 3:2 Girona FC 12:00
Villarreal 1:1 Athletic Club 16:15
Levante 2:0 Real Valladolid 18:30
Rayo Vallecano 2:2 Real Sociedad 18:30
FC Barcelona 3:1 Leganés 20:45
21 stycznia 2019
Eibar 3:0 Espanyol 21:00
Kolejka 21.
26 stycznia 2019
Sevilla 5:0 Levante 13:00
Atlético Madryt 2:0 Getafe 16:15
Leganés 2:2 Eibar 18:30
Valencia 3:0 Villarreal 20:45
27 stycznia 2019
Real Valladolid 2:1 Celta Vigo 12:00
Girona FC 0:2 FC Barcelona 16:15
Real Sociedad 0:0 SD Huesca 18:30
Athletic Club 1:0 Real Betis 18:30
Espanyol 2:4 Real Madryt 20:45
28 stycznia 2019
Deportivo Alavés 0:1 Rayo Vallecano 21:00
Kolejka 22.
1 lutego 2019
SD Huesca 4:0 Real Valladolid 21:00
2 lutego 2019
Levante 0:0 Getafe 13:00
Real Sociedad 2:1 Athletic Club 16:15
FC Barcelona 2:2 Valencia 18:30
Celta Vigo 1:0 Sevilla 20:45
3 lutego 2019
Villarreal 2:2 Espanyol 12:00
Real Betis 1:0 Atlético Madryt 16:15
Eibar 3:0 Girona FC 18:30
Real Madryt 3:0 Deportivo Alavés 20:45
4 lutego 2019
Rayo Vallecano 1:2 Leganés 21:00
Kolejka 23.
8 lutego 2019
Real Valladolid 0:0 Villarreal 21:00
9 lutego 2019
Getafe 3:1 Celta Vigo 13:00
Atlético Madryt 1:3 Real Madryt 16:15
Espanyol 2:1 Rayo Vallecano 18:30
Girona FC 0:2 SD Huesca 20:45
10 lutego 2019
Leganés 3:0 Real Betis 12:00
Valencia 0:0 Real Sociedad 16:15
Sevilla 2:2 Eibar 18:30
Athletic Club 0:0 FC Barcelona 20:45
11 lutego 2019
Deportivo Alavés 2:0 Levante 21:00
Kolejka 24.
15 lutego 2019
Eibar 2:2 Getafe 21:00
16 lutego 2019
Celta Vigo 1:4 Levante 13:00
Rayo Vallecano 0:1 Atlético Madryt 16:15
Real Sociedad 3:0 Leganés 18:30
FC Barcelona 1:0 Real Valladolid 20:45
17 lutego 2019
Real Madryt 1:2 Girona FC 12:00
Valencia 0:0 Espanyol 16:15
Villarreal 3:0 Sevilla 18:30
Real Betis 1:1 Deportivo Alavés 20:45
18 lutego 2019
SD Huesca 0:1 Athletic Club 21:00
Kolejka 25.
22 lutego 2019
Espanyol 1:1 SD Huesca 21:00
23 lutego 2019
Getafe 2:1 Rayo Vallecano 13:00
Sevilla 2:4 FC Barcelona 16:15
Deportivo Alavés 0:0 Celta Vigo 18:30
Athletic Club 1:0 Eibar 20:45
24 lutego 2019
Leganés - Valencia 12:00
Atlético Madryt - Villarreal 16:15
Real Valladolid - Real Betis 18:30
Levante - Real Madryt 20:45
25 lutego 2019
Girona FC - Real Sociedad 21:00
Kolejka 26.
2 marca 2019
Real Madryt - FC Barcelona 20:45
3 marca 2019
Real Betis - Getafe 12:00
Eibar - Celta Vigo 12:00
Espanyol - Real Valladolid 12:00
SD Huesca - Sevilla 12:00
Leganés - Levante 12:00
Real Sociedad - Atlético Madryt 12:00
Valencia - Athletic Club 12:00
Rayo Vallecano - Girona FC 12:00
Villarreal - Deportivo Alavés 12:00
Kolejka 27.
10 marca 2019
Deportivo Alavés - Eibar 12:00
Athletic Club - Espanyol 12:00
Atlético Madryt - Leganés 12:00
FC Barcelona - Rayo Vallecano 12:00
Celta Vigo - Real Betis 12:00
Getafe - SD Huesca 12:00
Girona FC - Valencia 12:00
Levante - Villarreal 12:00
Sevilla - Real Sociedad 12:00
Real Valladolid - Real Madryt 12:00
Kolejka 28.
17 marca 2019
Athletic Club - Atlético Madryt 12:00
Real Betis - FC Barcelona 12:00
Eibar - Real Valladolid 12:00
Espanyol - Sevilla 12:00
SD Huesca - Deportivo Alavés 12:00
Leganés - Girona FC 12:00
Real Madryt - Celta Vigo 12:00
Real Sociedad - Levante 12:00
Valencia - Getafe 12:00
Villarreal - Rayo Vallecano 12:00
Kolejka 29.
31 marca 2019
Deportivo Alavés - Atlético Madryt 12:00
FC Barcelona - Espanyol 12:00
Celta Vigo - Villarreal 12:00
Getafe - Leganés 12:00
Girona FC - Athletic Club 12:00
Levante - Eibar 12:00
Real Madryt - SD Huesca 12:00
Sevilla - Valencia 12:00
Real Valladolid - Real Sociedad 12:00
Rayo Vallecano - Real Betis 12:00
Kolejka 30.
3 kwietnia 2019
Eibar - Rayo Vallecano 12:00
Espanyol - Getafe 12:00
SD Huesca - Celta Vigo 12:00
Leganés - Real Valladolid 12:00
Real Sociedad - Real Betis 12:00
Sevilla - Deportivo Alavés 12:00
Valencia - Real Madryt 12:00
Villarreal - FC Barcelona 12:00
Athletic Club - Levante 12:00
Atlético Madryt - Girona FC 12:00
Kolejka 31.
7 kwietnia 2019
Deportivo Alavés - Leganés 12:00
FC Barcelona - Atlético Madryt 12:00
Real Betis - Villarreal 12:00
Celta Vigo - Real Sociedad 12:00
Getafe - Athletic Club 12:00
Girona FC - Espanyol 12:00
Levante - SD Huesca 12:00
Real Madryt - Eibar 12:00
Real Valladolid - Sevilla 12:00
Rayo Vallecano - Valencia 12:00
Kolejka 32.
14 kwietnia 2019
Athletic Club - Rayo Vallecano 12:00
Atlético Madryt - Celta Vigo 12:00
Espanyol - Deportivo Alavés 12:00
Girona FC - Villarreal 12:00
SD Huesca - FC Barcelona 12:00
Leganés - Real Madryt 12:00
Real Sociedad - Eibar 12:00
Sevilla - Real Betis 12:00
Valencia - Levante 12:00
Real Valladolid - Getafe 12:00
Kolejka 33.
21 kwietnia 2019
Deportivo Alavés - Real Valladolid 12:00
FC Barcelona - Real Sociedad 12:00
Real Betis - Valencia 12:00
Celta Vigo - Girona FC 12:00
Eibar - Atlético Madryt 12:00
Getafe - Sevilla 12:00
Levante - Espanyol 12:00
Real Madryt - Athletic Club 12:00
Rayo Vallecano - SD Huesca 12:00
Villarreal - Leganés 12:00
Kolejka 34.
24 kwietnia 2019
Deportivo Alavés - FC Barcelona 12:00
Atlético Madryt - Valencia 12:00
Espanyol - Celta Vigo 12:00
Getafe - Real Madryt 12:00
SD Huesca - Eibar 12:00
Leganés - Athletic Club 12:00
Levante - Real Betis 12:00
Real Sociedad - Villarreal 12:00
Sevilla - Rayo Vallecano 12:00
Real Valladolid - Girona FC 12:00
Kolejka 35.
28 kwietnia 2019
Athletic Club - Deportivo Alavés 12:00
Atlético Madryt - Real Valladolid 12:00
FC Barcelona - Levante 12:00
Real Betis - Espanyol 12:00
Girona FC - Sevilla 12:00
Leganés - Celta Vigo 12:00
Real Sociedad - Getafe 12:00
Valencia - Eibar 12:00
Rayo Vallecano - Real Madryt 12:00
Villarreal - SD Huesca 12:00
Kolejka 36.
5 maja 2019
Deportivo Alavés - Real Sociedad 12:00
Celta Vigo - FC Barcelona 12:00
Eibar - Real Betis 12:00
Espanyol - Atlético Madryt 12:00
Getafe - Girona FC 12:00
SD Huesca - Valencia 12:00
Levante - Rayo Vallecano 12:00
Real Madryt - Villarreal 12:00
Sevilla - Leganés 12:00
Real Valladolid - Athletic Club 12:00
Kolejka 37.
12 maja 2019
Athletic Club - Celta Vigo 12:00
Atlético Madryt - Sevilla 12:00
FC Barcelona - Getafe 12:00
Real Betis - SD Huesca 12:00
Girona FC - Levante 12:00
Leganés - Espanyol 12:00
Real Sociedad - Real Madryt 12:00
Valencia - Deportivo Alavés 12:00
Rayo Vallecano - Real Valladolid 12:00
Villarreal - Eibar 12:00
Kolejka 38.
19 maja 2019
Deportivo Alavés - Girona FC 12:00
Celta Vigo - Rayo Vallecano 12:00
Eibar - FC Barcelona 12:00
Espanyol - Real Sociedad 12:00
Getafe - Villarreal 12:00
SD Huesca - Leganés 12:00
Levante - Atlético Madryt 12:00
Real Madryt - Real Betis 12:00
Sevilla - Athletic Club 12:00
Real Valladolid - Valencia 12:00
Zobacz terminarz z sezonu:
Powiązane artykuły
Zobacz także
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.