Sanchez J.

Real zdemolowany! Suárez bohaterem

Relacje Dawid Rajewski @28.10.2018 | Przeczytano 120 razy

Źródło: Marca

El Clasico zakończyło się wysoką wygraną Dumy Katalonii. Hat-trickiem popisał się Luis Suarez.

Skrót spotkania:

92' KONIEC! REAL NA DESKACH!!!

91' Strzał Benzemy tuż obok słupka.

90' Suną kolejne ataki Barcelony. Gospodarze bezlitośni!!

89' Mocny strzał Suareza broni Courtois.

87' GOOOOOOLLLLLL!!! 5...5....5!!!!! 5:1!! ARTURO VIDAL!! DEMBELE IDEALNIE NA NOS CHILIJCZYKA! POGROM!!!

87' Ole Ole po kolejnych podaniach Barcelony. Real nie może odebrać piłki.

85' Camp Nou rozśpiewane! Barca, Barca, Baarca!!!

84' Arturo Vidal za Arthura.

83' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!! HATTRICK SUAREZA, FANTASTYCZNA PODCINKA!!! SERGI ROBERTO Z ASYSTĄ!!

82' Niestety zmiana. Marcelo zastąpił Mariano.

81' KONTUZJA MARCELO. BRAZYLIJCZYK ZALANY ŁZAMI BĘDZIE MUSIAŁ OPUŚCIĆ BOISKO...

79' Szybki kontratak Barcy, która miała przewagę liczebną. Strzał Roberto jednak zbyt lekki.

78' Komentatorzy nie mają wątpliwości - to powinna być czerwona kartka dla Suareza.

77' Żółta kartka dla strzelca dwóch goli - Luisa Suareza, za brutalny faul na Nacho. W międzyczasie zmiana: schodzi Bale, w jego miejsce Marco Asensjo.

75' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!! LUIS SUAREZ PO RAZ DRUGI!!! OUSMANE DEMBELE ROZPOCZĄŁ KONTRATAK, ZAGRAŁ DO SERGIEGO ROBERTO, A TEN NA NOS DOŚRODKOWAŁ NA GŁOWĘ URUGWAJCZYKA! 3:1!!!

74' Kolejna zmiana: Philippe Coutinho zaszedł, za niego Ousmane Dembele.

73' Sergi Roberto w wyścigu w Ramosem. Niestety kapitan Realu górą.

72' Kolejna akcja Królewskich lewą stroną. Dośrodkowanie Marcelo jednak niedokładne.

72' Faul Suareza w ataku.

71' Na spalonym Karim Benzema.

69' Zmiana: Nelson Semedo za Rafinhę.

68' Stuprocentowa szansa Benzemy. Lucas Vazauez na nos dośrodkował do Francuza, ale napastnik Realu nad poprzeczką.

67' Kolejny rzut rożny Barcy, kolejne złe dośrodkowanie.

66' Z rzutu rożnego nic nie wychodzi. Pewnie Courtois.

65' Fantastyczne dogranie Coutinho do Alby ustawionego na... szpicy. Strzał Hiszpana jednak wyblokowany. Mamy rzut rożny.

64' Na spalonym Luis Suarez.

62' Rafinha nieodpowiedzialnie traci piłkę tuż przed polem karnym. Isco szybko oddaje strzał jednak skutecznie w obronie gospodarze.

61' SŁUPEK! LUIS SUAREZ Z WOLEJA BYŁ O WŁOS OD PODWYŻSZENIA PROWADZENIA.

60' Wreszcie w ataku FC Barcelona. Brakuje ostatniego podania, goście skutecznie odpychają od bramki.

59' Szarża Benzemy zakończona kolejnym rzutem rożnym. Znów Barcelona skutecznie się broni. Real w natarciu.

57' Rzut rożny dla Realu. Wybroniła się Barcelona.

55' NAWAŁNICA REALU. ATAK, PO ATAKU, OSTATECZNIE MODRIĆ TRAFIA SŁUPEK.

54' Z piłką chciał zabrać się Bale. Fauluje go jednak Lenglet, który może podziękować sędziemu za brak żółtej kartki.

52' Długa piłka do Suareza, ale Urugwajczyk wywalczył tylko rzut rożny. Dośrodkowanie pewnie łapie Courtois.

50' GOL DLA REALU... DOŚRODKOWANIE ISCO, DO PIŁKI DOPADA MARCELO I UMIESZCZA PIŁKĘ W SIATCE. 2:1

49' Precyzyjne dośrodkowanie Marcelo na głowę Benzemy. Piłkę wybija w ostatniej chwili Lengleta.

48' Faul Suareza w środku pola.

47' Arthur leży na murawie. Zawodnicy nie wybijają jednak piłki, a Brazylijczyk z grymasem podnosi się i gra dalej.

46' Mocny, ale zarazem niecelny strzał z dystansu Rakiticia.

46' Od razu zmiana w Realu: Lucas Vazquez za Raphaela Varane.

46' ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

[PRZERWA]

45' Słaba centra Isco, szybki kontratak Barcy z bardzo niecelnym strzałem Suareza kończy pierwszą połowę. Prowadzi Barca 2:0!!!

45' Faul Lengleta obok pola karnego. Szansa dla Realu.

43' Nawałnica ataków Blaugrany! Najpierw dośrodkowanie Suareza na Gerarda Pique, ten nie zdołał odpowiednio skontrować piłki. Potem strzał z dystansu Rafinhii, niestety niecelny.

42' Pewnie w obronie Real.

42'  Fauluje Isco. Będzie szansa na dośrodkowanie.

41' Była dobra szansa na kontratak Barcelony. Niecelnie piłkę zagrał jednak Rafinha.

39' Pierwsza żółta kartka dla piłkarzy gości. Ukarany Nacho.

38' Szybka akcja Realu. Piłkę jendak w polu karnym traci Bale.

38' Pierwszą żółtą kartkę obejrzał Rakitić.

37' Piekielnie groźna centra Alby. Minimalnie spóźniony jednak Suarez.

36' Groźnie upadł Pique. Na szczęście na strachu się skończyło.

35' Faul Pique na Bale'u.

33' Strzał Rafinhii pewnie łapie bramkarz.

32' Kolejna akcja Barcy. Strzał zablokowany. Będzie rzut rożny.

30' GOOOOOOLLLLLLLL!!! 2:0!!! LUIS SUAREZ W PRAWY DOLNY RÓG BRAMKARZA. COURTOIS WYCZUŁ, ALE STRZAŁ BYŁ ZBYT PRECYZYJNY. URUGWAJCZYK CELEBRUJE, POZDRAWIAJĄC SWOJE NOWONARODZONE DZIECKO.

29' RZUT KARNY!!!

28' VAR W UŻYCIU!

28' DOŚRODKOWANIE JORDIEGO ALBY DO LUISA SUAREZA. TEN WYDAJE SIĘ BYĆ FAULOWANY, JEDNAK SĘDZIA NIE UŻYWA GWIZDKA.

27' Mocny strzał z dystansu Sergio Ramosa. Pewnie łapie jednak Ter Stegen.

25' Real przejmuje inicjatywę. Teraz to Królewscy częściej przy piłce.

24' Camp Nou rozśpiewane! Słychać hymn Dumy Katalonii!

23' Real próbuje atakować lewą stroną. Pewnie w obronie Alba.

Przypominamy o odświeżaniu strony!

20' Groźny atak Realu. Po wymianie kilku podań dośrodkował Isco, jednak centrę przecięli obrońcy. Następnie ostry faul na Rafinhii.

19' Strzał Arthura zza pola karnego. Thibaut Courtois z problemami!

17' Osamotniony Benzema w ataku szybko traci piłkę.

16' Dobra akcja kombinacyjna Barcy, lecz ostatecznie już w polu karnym piłkarze Realu zabierają piłkę Coutinho.

13' Kontra w drugą stronę, jednak strzał z dystansu i mocno niecelny.

13' Szybka kontra Barcy, ale strzał Coutinho zablokowany.

11' GOOOOOOOOLLLL!!! FANTASTYCZNA PIŁKA NA LEWĄ STRONĘ DO ALBY, TEN SPOKOJNIE DOGRYWA NA 11 METR DO PHILIPPE COUTINHO. BRAZYLIJCZYK NIE DAJE SZANS!!! 1:0 FC BARCELONA!

10' FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę.

8' Gareth Bale dośrodkowuje do Benzemy. Francuz niepilnowany, ale strzał niecelny.

6' Ostry faul Ramosa. Na razie bez kartki, ale z reprymendą.

5' Niecelne dośrodkowanie Coutinho.

4' Rafinha fauluje w ataku.

2' Isco wypuszcza Benzemę sam na sam, ale jest spalony.

1' ZACZYNAMY

16:05 W pierwszym składzie FC Barcelony dziś 5 absolwentów La Masii: Sergi Roberto, Pique, Alba, Rafinha, Sergio Busquets (plus dwóch na ławce rezerwowych: Munir, Chumi).

16:02 Do meczu jeszcze chwila, więc warto zapoznać się z tym, co do przekazania mieli obaj trenerzy. Konferencja Ernesto ValverdeKonferencja Julena Lopetegui.

15:45 Dokładnie 28 października 1973 roku Johan Cruyff zadebiutował w barwach Barcelony w meczu z Granadą na Camp Nou Holender strzelił dwa gole, a Blaugrana wygrała 4:0 i rozpoczęła marsz ku pierwszemu mistrzostwu Hiszpanii od 14 lat.

15:40 Dziś będziemy świadkami niezwykłego widowiska. Pierwszy raz od 7 grudnia 2007 roku w El Clasico nie wystąpi ani Cristiano Ronaldo, ani Leo Messi. 11 lat temu górą byli Królewscy (1:0). Jak będzie tym razem?