Alejandro José Hernández Hernández

Emocjonujące El Clasico na remis

Relacje Cezary Kawecki @06.05.2018 | Przeczytano 521 razy

Źródło: as.com

W ostatnim w tym sezonie El Clasico, FC Barcelona po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisowała u siebie z Realem Madryt 2:2.

1:0 Luis Suarez (asysta Sergi Roberto) 10' Barcelona

1:1 Cristiano Ronaldo (asysta Karim Benzema) 14' Real Madryt

2:1 Leo Messi (asysta Luis Suarez) 52' Barcelona

2:2 Gareth Bale (asysta Marco Asensio) 72' Real Madryt

Tagi: Cristiano Ronaldo, el clasico, fc barcelona, Gareth Bale, LaLiga, leo messi, luis suarez, Real Madryt, Relacja

Komentarze (14 opinii) Obserwuj Dodaj opinię

dodano: 08.05.2018, 23:21, #1 Dadipr
I kto ma lepszą klikalność - oglądalność panie cr007 golazo? Ronaldo - piłkarska dama pffff. Twój link i piosnka ma cieniutką (do pilkarskiej damy) jak pensja listonosza!
dodano: 07.05.2018, 20:21, #2 CR 007 Golazo
dodano: 07.05.2018, 20:40, #3 nemeton

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.05.2018, 20:41

dodano: 07.05.2018, 20:46, #4 nemeton
dodano: 07.05.2018, 06:12, #5 Realista
Jak tu wszyscy kibice Barcy pięknie omijają większość złych decyzji na niekorzyść Realu :D przy Bale się zgodzę, że faul był, ale Messi nie strzelił by gola na 2:1 gdyby był odgwizdany faul na Varanie. Nie wspomnę już, że należała się czerwień dla Messiego za bezsensowny faul na Ramosie w "obronie Suareza" oraz karny dla Realu na faulu Marcelo. El aktoro za symulki też powinien obejrzeć już na początku żółtą kartkę. A to co zrobił Sergi Roberto podsumowuje wszystko. A ponoć to Ramos jest brutal hahaha. Przyznajcie chociaż raz, że Real bardziej zasłużył na wygraną ;) gdyby mecz potrwał 5 minut dłużej to byłoby 2:3, Królewscy cały czas cisneli większość drugiej połowy
dodano: 07.05.2018, 06:37, #6 nemeton
Sędzia robił błędy a właściwie wielbłądy. I fakty są takie że gdyby nie to mecz miałby całkowicie inną historię. Czerwona dla Messiego? Nie przesadzaj. Co do jego bramki fakt nie powinno jej być ale chwilę później bramka Suareza już prawidłowa. Bramki Bale'a też nie powinno być :) bo powinien zejść w pierwszej połowie. Karny na Marcelo oczywiście. Ale na Suarezie przy stanie 1:0 również. Nie ma się co przepychać. Myślę ze remis jest najsprawiedliwszy.
dodano: 07.05.2018, 01:00, #7 czarodziej
Dobrze, że passa bez porażki trwa. Sędzia odwalał taką manianę, że powienien dostać drugi raz z rzędu nagrodę za najlepszego drukarza w la liga. Mylił się na "szczęście" w dwie strony, a wynik chyba sprawiedliwy.
dodano: 06.05.2018, 23:07, #8 severiusz
Uprzedzajac wszelkie dysputy, powiem tylko tyle,że Bale faulował na czerwoną kartkę przy wyniku 1:1 i to Real powinien pierwszy grać w 10. I dalsze następstwa tego zdarzenia niem mają miejsca, bo ich nie powinno być.
dodano: 06.05.2018, 23:00, #13 nemeton
Mimo że mecz właściwie o nic miał swoją temperaturę. Nie spodziewałem się aż takiego zaangażowania. Szkoda że pan Hernandez Hernandez się nie dostosował do poziomu.
dodano: 06.05.2018, 22:57, #14 Dadipr
Racja! Bramka nie uznana bo spalony, którego nie było. Później Rakita też wychodził na prosta ii znowu spalony :-( Balle powinien wylecieć za brutalny faul na Umyitim ale co tam Barca trzymała gardę grając nawet w 10-tkę.