Jakob Kehlet

Atletico ze spokojną zaliczką

Relacje Cezary Kawecki @08.03.2018 | Przeczytano 341 razy

Źródło: as.com

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy, Atletico Madryt pokonało na własnym stadionie Lokomotiw Moskwa 3:0.

Strzelanie dla Atleti rozpoczęło się w pierwszej połowie, a dokładniej w 22. minucie. Wówczas Juanfran ze skrzydła dograł do Saula Ñígueza, a ten po chwili zastanowienia zdecydował się na strzał. Specjalista od ważnych bramek w europejskich pucharach pięknie trafił do siatki na 1:0!

Kolejne trafienia z uwagi na wysoką przewagę gospodarzy były kwestią czasu. Podwyższyć na 2:0 udało się jednak dopiero dwie minuty po przerwie. Wówczas po obronionym strzale Antoine'a Griezmanna przez Guilherme, na wślizgu futbolówkę do siatki skierował Diego Costa.

Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się triumfem Atletico 2:0, w samej końcówce prowadzenie podwyższył Koke, który wykorzystał zagranie od Juanfrana.

1:0 Ñíguez Atl. Madryt

2:0 Costa 47' Atl. Madryt

3:0 Koke 90' Atl. Madryt

Tagi: Atletico Madryt, Diego Costa, Koke, Liga Europy, Lokomotiw Moskwa, Relacja, Saul Niguez