Antonio Mateu Lahoz

Las Palmas urywa punkty Barcelonie!

Relacje Cezary Kawecki @01.03.2018 | Przeczytano 395 razy

Źródło: as.com

FC Barcelona po dość przeciętnym spotkaniu i pięknej bramce Leo Messiego, zaledwie zremisowała na wyjeździe z Las Palmas 1:1.

FC Barcelona wyszła na prowadzenie już w 21. minucie. Do rzutu wolnego tuż przed polem karnym stanął, tradycyjnie, Leo Messi i niczym Antoine Griezmann z meczu przeciwko Leganes popisał się kapitalnym uderzeniem, po raz kolejny popisując się cudownym strzałem w ostatnich tygodniach.

Do wyrównania doszło 180 sekund po rozpoczęciu drugiej połowy. Arbiter podyktował pierwszego w tym sezonie karnego przeciwko FC Barcelonie, ale mocno kontrowersyjnego. Na bramkę zamienił go Jonathan Calleri, trafiając do siatki pewnym strzałem.

Do końca meczu oba zespoły nie były w stanie już zmienić rezultatu i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

0:1 Messi 21' Barcelona

1:1 Calleri [karny] 48' Las Palmas

Tagi: fc barcelona, Jonathan Calleri, LaLiga, Las Palmas, leo messi, Relacja