Francja Wissam Ben Yedder
Daniel Trujillo Suarez

Eibar zdemolował Sevillę!

Relacje fizi94 @03.02.2018 | Przeczytano 1031 razy

Znajdująca się ostatnio w niezłej dyspozycji ekipa Sevilli została zmiażdżona na Ipurua przez Eibar, przegrywając aż 1-5!

Wystarczyło 17. minut, aby Eibar prowadził już dwoma golami - na listę strzelców wpisali się Kike i Orellana. Chwilę później z rzutu karnego odpowiedział Sarabia i wydawało się, że goście powalczą jeszcze co najmniej o remis. Jednak nic bardziej mylnego - w 32. minucie bramkę na 3-1 zdobył Ramis i takim też rezultatem zakończyła się pierwsza część gry.

Być może fani Sevilli liczyli na to, że ich pupile zmienią swoją grę w drugiej odsłonie, ale nic takiego nie miało miejsca. Co więcej, podopieczni Vincenzo Montelli popełniali mnóstwo błędów, z czego skrzętnie korzystali gospodarze. W 61. minucie swoją drugą bramkę w meczu zdobył Orellana, a w końcówce kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego wynik spotkania na 5-1 ustalił Arbilla.

Eibar zasłużenie ogrywa Sevillę i w tabeli traci do niej już tylko jeden punkt.