N
José Luis Munuera Montero

Real...remisuje z Numancią

Relacje fizi94 @10.01.2018 | Przeczytano 692 razy

Królewscy - mimo kompromitującego rezultatu na własnym boisku - meldują się w ćwierćfinale Pucharu Króla.

Nie oszukujmy się - zwycięstwo piłkarzy Zidane'a w pierwszym starciu aż 3-0 załatwiło sprawę awansu do dalszej fazy, dlatego nie oczekiwaliśmy po dzisiejszym meczu zbyt wiele. Nie zmienia to jednak faktu, że gospodarze - po raz kolejny w tym sezonie - zagrali słabo i nic nie zapowiada tego, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Real objął prowadzenie w 10. minucie, kiedy skuteczną główką popisał się Lucas Vazquez. Od tego momentu nie działo się praktycznie nic, aż do końcówki pierwszej części gry. W 45. minucie do wyrównania doprowadził Guillermo, który perfekcyjnie wykorzystał kontratak gości.

Początek drugiej połowy nie porwał, a Królewscy dopięli swego dopiero w 59. minucie, gdy po raz drugi na listę strzelców wpisał się Lucas. Wydawało się, że grający na pół gwizdka Los Blancos dowiozą zwycięstwo do końca, jednak wówczas gola dającego remis zdobył Guillermo.

Real gra dalej i to chyba jedyny pozytyw dla fanów Królewskich, bo gra ich ulubieńców...jest jaka jest.