Drugi z rzędu pogrom Atletico

Relacje Cezary Kawecki @17.09.2016 | Przeczytano 1691 razy

Dotyczy: Antoine Griezmann, Kevin Gameiro, Fernando Torres, Atlético Madryt vs Sporting Gijón [17.09.2016]

Źródło: twitter.com

W drugim sobotnim meczu 4. kolejki LaLiga Santander, Atletico Madryt rozbiło u siebie Sporting Gijon 5:0.

Podopieczni Diego Simeone w ciągu pierwszych pięciu minut zadali dwa śmiercionośne ciosy. W drugiej minucie po odbiorze Kevina Gameiro, na wolne pole z piłką wybiegł Antoine Griezmann, po czym bez większych problemów umieścił ją w siatce. W piątej minucie było już 2:0, a swojego drugiego gola w tym sezonie zdobył Kevin Gameiro, pokonując Pichu Cuellara pięknym uderzeniem po długim słupku.

1:0 Griezmann (2')

2:0 Gameiro (5')

Zawodnicy Atletico po tak szybkim rozpoczęciu strzelania w kolejnych minutach nieco spuścili z tonu, ale w 31. minucie podwyższyli na 3:0. W główną rolę tej akcji ponownie wcielił się Antoine Griezmann, trafiając do siatki pięknym strzałem zza pola karnego.

3:0 Griezmann (31')

Czwarta bramka dla gospodarzy została wyreżyserowana przed dwóch zmienników. W 72. minucie na indywidualny rajd zdecydował się Angel Correa, po czym dograł do Fernando Torresa, a ten bez problemów z kilku metrów strzelił swojego premierowego gola w tym sezonie. W doliczonym czasie gry hiszpański napastnik ustalił rezultat tego spotkania na 5:0, celnie egzekwując rzut karny.

4:0 Torres (72')

Tagi: Angel Correa, Antoine Griezmann, Atletico Madryt, Kevin Gameiro, LaLiga, LaLiga Santander, Relacje, sporting gijon