Matthew Ryan

Biografia
Swoją karierę piłkarską Ryan rozpoczął w klubie Plumpton/Oakhurst SC. Następnie był członkiem drużyny juniorów Blacktown City i Central Coast Mariners. W 2010 roku zadebiutował w pierwszej drużynie Blacktown City, a następnie w połowie roku przeszedł do Central Coast Mariners. Swój debiut w rozgrywkach A-League zanotował 28 sierpnia 2010 w zremisowanym 1:1 wyjazdowym meczu z Sydney FC. W Central Coast Mariners był podstawowym bramkarzem. W sezonie 2010/2011 wywalczył z nim wicemistrzostwo Australii, a w sezonie 2012/2013 został mistrzem tego kraju.

W lipcu 2013 roku Ryan podpisał kontrakt z Club Brugge. W belgijskiej pierwszej lidze zadebiutował 26 lipca 2013 w zwycięskim 2:0 domowym meczu z Royalem Charleroi.