Espanyol z kompletem punktów #1
>
R E K L A M A

Zdjęcie #1/5 Następne

Espanyol pokonał na wyjeździe Granadę 2-1 (1-0) w meczu 34. kolejki hiszpańskiej Primera División. Wynik otworzył pod koniec pierwszej części gry Sergio García. W drugiej połowie gospodarze wyrównali za sprawą Diego Mainza, jednak w 84. minucie trzy punkty gościom zapewnił Paco Montañés.

30 kwietnia 2015, 22:00 - Granada (Estadio Nuevo Los Cármenes)
Granada CF 1-2 RCD Espanyol
Diego Mainz 73 - Sergio García 45, Paco Montañés 84

Granada: 13. Roberto Fernández - 2. Allan Nyom, 19. Juan Cala, 5. Diego Mainz, 25. Emanuel Insúa - 21. Robert Ibañez (63, 15. Lass Bangoura), 12. Rubén Pérez, 16. Manuel Iturra (54, 10. Piti), 8. Javi Márquez, 7. Daniel Candeias (71, 18. Jhon Córdoba) - 29. Isaac Success.

Espanyol: 13. Kiko Casilla - 23. Anaitz Arbilla, 19. Diego Colotto, 22. Álvaro González, 18. Juan Fuentes - 17. Lucas Vázquez, 4. Víctor Sánchez (90, 14. José Cañas), 16. Javi López, 5. Víctor Álvarez (69, 24. Paco Montañés) - 8. Christian Stuani (76, 20. Felipe Caicedo), 9. Sergio García.

żółte kartki: Candeias - Fuentes, García, Casilla.