Dante ('85)
Vieirinha ('90+1)

CR7 prowadzi Real do półfinału!

Relacje Cezary Kawecki @12.04.2016 | Przeczytano 2209 razy

Dzięki trzem bramkom Cristiano Ronaldo, Real Madryt odrobił stratę z pierwszego meczu i pokonał VFL Wolfsburg 3:0!

Pierwsze starcie zakończyło się dość zaskakującą wygraną ekipy z Bundesligi 2:0 i przed rewanżem wszyscy oczekiwali świetnej riposty podopiecznych Zinedine'a Zidane'a. Tak też się stało - Królewscy stanęli na wysokości zadania i pokonali przeciwnika 3:0, a hat-trickiem popisał się niesamowicie skuteczny tego wieczora Cristiano Ronaldo, który tylko w tej edycji Ligi Mistrzów strzelił 16 goli.

Portugalczyk w dwie minuty doprowadził do remisu w dwumeczu. Najpierw, w 16. minucie CR7 wykorzystał podanie od Daniego Carvajala i trafił do siatki, natomiast 60 sekund później najprzytomniej zachował się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Santiago Bernabeu eksplodowało w 77. minucie - wówczas Ronaldo kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego, zapewniając Realowi znakomity comeback i jednocześnie awans do półfinału Champions League.

1:0 Ronaldo (16')

2:0 Ronaldo (17')

3:0 Ronaldo (77')

Tagi: Cristiano Ronaldo, liga mistrzów, Real Madryt, Relacje, Wolfsburg