ATLÉTICO MADRYT - PSV EINDHOVEN

Atletico w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Relacje Cezary Kawecki @15.03.2016 | Przeczytano 1614 razy

Po niezwykle emocjonującej serii rzutów karnych, Atletico Madryt pokonało PSV Eindhoven 8:7 i ostatecznie zameldowało się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Przez regulaminowe 120 minut żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Znacznie więcej szans do tego stwarzali sobie gospodarze, którzy oddali trzy razy więcej strzałów od drużyny mistrza Holandii, ale za każdym razem albo zawodziła skuteczność albo dobrze interweniował Jeroen Zoet. Po 30 minutach dogrywki doszło więc do rzutów karnych.

Nieco lepiej jedenastki wykonywali podopieczni Diego Simeone, którzy nie pomylili się ani razu. W ekipie gości w poprzeczkę trafił Luciano Narsingh, co ostatecznie zaważyło o tym, iż w ćwierćfinale zobaczymy ekipę Atletico Madryt!