Srdjan Grahovac ('65)
Thanos Petsos ('76)

Demolka Valencii na Mestalla!

Relacje Cezary Kawecki @18.02.2016 | Przeczytano 1894 razy

Ekipa Valencii w końcu pokazała pazur w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy pokonała Rapid Wiedeń aż 6:0.

Demolka rozpoczęło się szybko, bowiem już w czwartej minucie do siatki trafił Santi Mina, który następnie asystował przy bramce z 10. minuty autorstwa Daniego Parejo. Były napastnik Celty Vigo ponownie wpisał się na listę strzelców w 25. minucie, a jakby tego było mało, zanotował kluczowe podania przy bramkach Alvaro Negredo z 29. i Andre Gomesa z 35. minuty.

W drugiej części podopieczni Gary'ego Neville'a nieco spuścili z tonu, ale dzieła zniszczenia dokonali w samej końcówce - wówczas do siatki trafił wprowadzony w 68. minucie Rodrigo Moreno.

dodano: 19.02.2016, 09:43, #1 K.Sala
Po 30 minutach sprawdziłem wynik i byłem w szoku... Brawo Valencia. W końcu !
dodano: 19.02.2016, 17:20, #2 CR 007 Golazo
To była jakaś masakra!Odrazu przypomnił mi sie mecz Realvs Valencia gdzie Królewscy zamknęli spotkanie po pierwszej części gry,strzelając 5 goli.
dodano: 19.02.2016, 17:55, #3 czarodziej
Tan mecz pamiętają tylko najstarsi górale...
dodano: 19.02.2016, 16:35, #4 radis
Odpalili! Nie uważam, aby Rapid był aż tak słaby (ostatnio w derbach wygrali 3:0) -to Nietoperze zagrali rewelacyjnie.
dodano: 19.02.2016, 16:58, #5 czarodziej
Zagrali co nie zmienia faktu, że z Rapidem poradziłaby sobie większość zespołów la ligi.
dodano: 19.02.2016, 17:18, #6 CR 007 Golazo
Zgadzam się.Najlepszy mecz ,,Gacków,, w tym sezonie.Oby tak do końca.
dodano: 19.02.2016, 08:45, #7 Jaro
Bardzo fajnie, że po meczu z Barca Nevill tak szybko postawił drużyne na nogi i zmobilizował do walki na najwyższych obrotach :).
dodano: 18.02.2016, 23:43, #8 Mateusz1806
Santi Mina poprostu kapitalny mecz tego chłopaka 3 asysty i dwie bramki. Valencia miażdży rywala i jest już pewna awansu. A trener Neville w końcu może być zadowolony
dodano: 19.02.2016, 04:26, #9 czarodziej
Ciekawe, czy dobry wynik to zasługa Nevilla czy po prostu przeciwnik był o klasę słabszy albo i dwie.
dodano: 19.02.2016, 04:07, #10 czarodziej
Może się odbudują po tym meczu, co prawda przeciwnik nie klasowy, ale Valencia to dobry klub i życzę im w LE jak najlepszego miejsca.
dodano: 19.02.2016, 02:36, #11 Maras
Wynik robi wrażenie, po niedawnej wysokiej porażce z Barceloną taki mecz na pewno podniesie morale zespołu. W ogóle, wszystkie hiszpańskie zespoły zdały dzisiaj egzamin śpiewająco. :)
dodano: 19.02.2016, 01:49, #12 CR 007 Golazo
Do 35 min 5 -0 MIAZGA!Możliwe że Neville potrzebuje więcej czasu by poukładać zespół po swojemu . Valencia ma aspiracje do walki na wszystkich frontach.Życzę im jak najlepiej.