Callejon: Real zasługiwał na zwycięstwo

Arrancar @07.11.2012 | Przeczytano 1616 razy

Według Jose Callejona, rezultat meczu z Borussią może cieszyć, jednak Real stać było na więcej w meczu przed własną publicznością. Callejon twierdzi, że jego drużyna powinna była zdobyć w tym spotkaniu 3 punkty.

"W pierwszej połowie grali (zawodnicy Borussi - przyp.red.) bardzo dobrze i ciężko walczyliśmy, żeby w końcu wejść w mecz" - powiedział gracz Realu.

Królewscy przegrywali i byli bliscy porażki, jednak remis uratował Mesut Ozil, który z rzutu wolnego pokonał Romana Weidenfellera.

"Po przerwie sytauacja się zmieniła i wstydem jest, że nie zdobyliśmy wtedy więcej goli. Straciliśmy szansę na zwycięstwo, jednak ich bramkarz spisywał się dobrze. Graliśmy na najwyższych obrotach i zasługiwaliśmy na wygraną".

"W rezultacie jeden punkt jest dobrą zdobycza w stosunku do innych wyników w naszej grupie. Rozegraliśmy dwa spotkania, które mieliśmy wygrać. To bardzo trudna grupa i kwestia awansu jest w naszych rękach".

Real zagra kolejny mecz w Lidze Mistrzów z Manchesterem City 21 listopada.

Źródło: goal.com