Real w finale Klubowych Mistrzostw Świata!

Real Madryt Felczyński D. @19.12.2018 | Przeczytano 104 razy

Źródło: Marca

Królewscy pewnie pokonali Kashimę Antlers.

Półfinałowe spotkanie pomiędzy Realem Madryt, a Kashimą Antlers odbyło się dziś o godzinie 17:30.

SKŁAD REALU MADRYT:

Thibaut Courtois - Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Marcelo - Toni Kroos, Marcos Llorente, Luka Modrić - Lucas (Isco 68'), Karim Benzema, Gareth Bale (Asensjo 60' (Casemiro 74'))

SKŁAD KASHIMY ANTLERS:

Kwon - Nishi (Anzai 56'), Jung, Shoji, Yamamoto - Endo (Leandro 81'), Nagaki (Uchida 26'), Silva, Abe - Doi, Serginho

PRZEBIEG SPOTKANIA:

Pierwsza połowa nie obfitowała w wielkie emocje. Zawodnicy Realu bezskutecznie próbowali wbiegać w pole karne rywala, a Japończycy na bardzo wysokiej intensywności biegali za Królewskimi w celu uniemożliwienia im tej sztuki. Dopiero w końcowej fazie pierwszej połowy udało się ten mur złamać - na sytuację sam na sam wyszedł Gareth Bale, zapewniając Realowi prowadzenie.

Drugą połowę mocnym akcentem rozpoczął także Bale. Po niezrozumieniu się obrony i bramkarza Kashimy Walijczyk znalazł się sam na sam z... pustą bramką i powiększył przewagę Realu - 2:0. Chwilę później po dobrym dograniu w pole karne skrzydłowy skompletował hat-tricka, po czym opuścił murawę. Zastąpił go Asensjo, którego chwilę później zmienić musiał Casemiro (kontuzja mięśniowa). W 78 minucie Kashima zdołała jeszcze zdobyć bramkę, strzelił ją Doi. Na tym się skończyło.

FINAŁ:

Finał KMŚ rozgrany zostanie 22 grudnia, rywalem Realu będzie Al Ain - zespół ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który dosyć sensacyjnie pokonał po serii rzutów karnych argentyński River Plate.

Źródło: własne

Tagi: Al Ain, Kashima Antlers, Klubowe Mistrzostwa świata, Real Madryt