FC Barcelona nie dała szans Interowi

FC Barcelona Felczyński D. @24.10.2018 | Przeczytano 402 razy

Źródło: Mundo Deportivo

Duma Katalonii pewnie pokonała Nerazzurrich i usytuowała się w fotelu lifera grupy B.

Mecz tradycyjnie już dla rozgrywek Champions League na Camp Nou, poprzedziła salwa gwizdów zagłuszających hymn tychże rozgrywek.

Mecz, ogólnie rzecz ujmując, nie porwał. Toczył się on w wolnym, niekiedy wręcz nużącym tempie. W pierwszej połowie, poza golem Rafinhii w 31 minucie oraz uderzeniem z dystansu Ivana Perisicia, gdy z bramki wyszedł Marc-Andre Ter Stegen, nie działo się nic. W drugiej połowie Inter zaczął dochodzić do pojedynczych sytuacji, lecz nie przynosiło to większych skutków. Barca, zgodnie z planem kontrolowała spotkanie, rozgrywając powoli piłkę. Katalończycy mogli podwyższyć prowadzenie za sprawą Clemonta Lengleta, ale ten nie zdołał pokonać Samira Handanovicia. Ostatecznie na 2:0 bramkę strzelił Alba, który bezpardonowo wszedł między obrońców i nie dał szans bramkarzowi gości.

Po trzech kolejkach FC Barcelona przoduje stawce z kompletem 9 punktów, drugi jest Inter - 6 punktów, a 3 oraz 4 miejsce okupują Tottenham oraz PSV, które dziś zdobyły swoje pierwsze punkty, remisując ze sobą 2:2.

Źródło: własne