Cristiano zwichnął kostkę

Real Madryt Cezary Kawecki @07.05.2018 | Przeczytano 738 razy

Źródło: marca.com

Portugalczyk już na początku wczorajszego meczu z FC Barceloną narzekał na uraz, przez co został zmieniony w przerwie.

Kibice Królewskich mogą być spokojni. Cristiano Ronaldo nabawił się jedynie lekkiego zwichnięcia prawej kostki i jego udział w finale Ligi Mistrzów w Kijowie nie jest zagrożony, ponieważ uraz ten nie należy do poważnych. Portugalczyk już dziś rozpoczął okres wracania do pełni sprawności, zaledwie kilkanaście godzin po El Clasico, w trakcie którego nabawił się problemów.

CR7 doznał urazu podczas strzelania gola na 1:1 w 15. minucie, kiedy interweniować próbował Gerard Pique. Do końca pierwszej połowy Ronaldo pozostał na boisku, ale w przerwie zastąpił go Marco Asensio.

Już teraz wiadomo, że Portugalczyka zabraknie w środowym zaległem meczu z Sevillą. Wszystkie myśli będą skierowane na 26 dniu maja i jak najlepszym przygotowaniu się do pojedynku z Liverpoolem.

Tagi: Cristiano Ronaldo, el clasico, kontuzja, Real Madryt, Uraz