Co Ronaldo pokazywał po zejściu z boiska? [WIDEO]

Real Madryt Cezary Kawecki @04.02.2018 | Przeczytano 867 razy

Dotyczy: Cristiano Ronaldo, Levante vs Real Madryt [03.02.2018]

Źródło: marca.com

Niezbyt często w tym sezonie byliśmy świadkami sytuacji, w której Cristiano Ronaldo schodził z boiska przed upływem 90. minuty.

W 82. minucie wczorajszego starcia na Ciutat de Valencia, Zinedine Zidane przy wyniku 2:1 dla Królewskich postanowił zdjąć z boiska Cristiano Ronaldo, którego zastąpił Marco Asensio. Kilka minut później kamery uchwyciły ciekawą sytuację z udziałem Portugalczyka na ławce rezerwowych.

Wciąż zmęczony i nie odzyskawszy sił, CR7 odwrócił głowę w lewą stronę i zdał sobie sprawę, że kamera telewizyjna skupia się na nim, a nie na meczu. Zaraz po tym Portugalczyk za pomocą gestów ,,przekazał" operatorowi, aby ten pokazywał wydarzenia boiskowe, a nie jego reakcję na zejście z boiska.

Ostatecznie Real bez 32-latka na murawie stracił drugą bramkę i zremisował z Levante 2:2.