Popis aktorstwa bramkarza Espanyolu [WIDEO]

Espanyol Cezary Kawecki @31.10.2017 | Przeczytano 1199 razy

Dotyczy: Pau López, Espanyol vs Real Betis [30.10.2017], Espanyol

Źródło: marca.com

We wczorajszym meczu pomiędzy Espanyolem i Realem Betis, bramkarz Katalończyków zaprezentował akcję niegodną zawodowego piłkarza.

W meczu kończącym zmagania w 10. kolejce LaLiga, Espanyol po bramce Gerarda Moreno pokonał na własnym stadionie Real Betis 1:0. Podopieczni Quique Setiena długo walczyli o strzelenie choćby wyrównującego gola, dominując przez długie fragmenty drugiej połowy, ale ostatecznie nie zdołali dokonać tej sztuki.

W końcowym minutach tego spotkania doszło do sytuacji, która nie powinna mieć miejsca na piłkarskich boiskach. Znany z prowokacyjnych zachowań, zwłaszcza w derbach Katalonii, bramkarz Espanyolu - Pau Lopez dopuścił się sporego aktu aktorskiego.

Po wyskoku do górnej piłki, 22-latek upadł na murawę, sygnalizując po chwili, że doznał urazu. Po kilku sekundach jednak Lopez bardzo szybko ,,wrócił do żywych", kiedy Joel Campbell próbował zaskoczyć go uderzeniem z dystansu.