W końcu pewny triumf Sevilli

Relacje Cezary Kawecki @09.09.2017 | Przeczytano 440 razy

Dotyczy: Ganso, Wissam Ben Yedder, Nolito, Sevilla, Eibar

Źródło: twitter.com

Po dwóch niepewnych spotkaniach w dwóch pierwszych kolejkach, w 3. serii gier LaLiga Sevilla bez większych problemów pokonała na własnym stadionie Eibar 3:0.

W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, ale po przerwie podopieczni Eduardo Berizzo wzięli się do wytężonej roboty. Kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej części po ładnej akcji z Nolito do siatki trafił znajdujący się ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Ganso.

W kolejnych minutach Sevilla próbowała podwyższyć prowadzenie, ale udało się to dopiero w 76. minucie, kiedy to Pablo Sarabia dograł do niepilnowanego Wissama Ben Yeddera, który bez problem umieścił piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry rezultat na 3:0 ustalił Nolito, korzystając z podania od Sebastiena Corchii.

Dzięki temu zwycięstwu, Sevilla z dorobkiem siedmiu punktów przynajmniej na kilkanaście godzin przesunęła się na fotel wicelidera tabeli. Eibar z kolei z trzema punktami plasuje się na 13. pozycji.

Tagi: Eibar, Ganso, LaLiga, Nolito, Relacja, sevilla, Wissam Ben Yedder