Kolumbia Carlos Bacca
Alvarez A.

Levante lepsze od Villarreal!

Relacje Cezary Kawecki @21.08.2017 | Przeczytano 822 razy

Beniaminek tegorocznego sezonu LaLiga Santander, ekipa Levante dość niespodziewanie pokonała na własnym stadionie Villarreal 1:0.

W pierwszej połowie obie ekipy miały kilka okazji bramkowych, ale tylko po jednej z nich można było uznać za sytuacje 100%. Po stronie Levante najbliżej wpisania się na listę strzelców był Jose Luis Morales, natomiast w ekipie Villarreal najbardziej aktywny był debiutujący w barwach Żółtej Łodzi Podwodnej Carlos Bacca.

Po przerwie, dość niespodziewanie, to gospodarze byli stroną wyraźnie przeważającą. Podopieczni Juana Muniza co chwilę zagrażali bramce strzeżonej przez Andresa Fernandeza, a niezwykle aktywny był Jose Luis Morales. Obraz gry mimo wszystko nie zapowiadał, aby którakolwiek z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Stało tak się jednak w 88. minucie. Najlepszy gracz Levante w tym spotkaniu, Jose Luis Morales został sfaulowany w polu karnym i po chwili skutecznie wykonał podyktowaną jedenastkę.

1:0 Morales [karny] 88' Levante

Po tym ciosie zawodnicy Frana Escriby nie potrafili już się podnieść i ostatecznie przedostatnie spotkanie pierwszej kolejki zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem Levante 1:0!

Tagi: Jose Luis Morales, LaLiga, levante, Relacja, villarreal