Viktor Kassai i jego koncert na Bernabeu [MARCA]

Liga Mistrzów Cezary Kawecki @19.04.2017 | Przeczytano 7365 razy

Źródło: marca.com

Hiszpański dziennik MARCA wyszczególnił siedem kontrowersyjnych sytuacji, w którym arbiter wczorajszego spotkania, Viktor Kassai mógł popełnić błąd.

Dyspozycja węgierskiego arbitra w spotkaniu pomiędzy Realem Madryt i Bayernem Monachium będzie długo rozpamiętywana, jednak nie ze względu na wzorowe sędziowanie, a poważne kontrowersje.

Dwóch dziennikarzy hiszpańskiego dziennika MARCA - Andujar Oliver i Rafa Guerrero postanowili dokonać analizy każdego z tych wydarzeń, które według nich w dużym stopniu wpłynęły na końcowy rezultat tego spotkania i ostateczny awans Królewskich do półfinału Ligi Mistrzów.

1. Druga żółta kartka dla Vidala

Sytuacja miała miejsce w 48. minucie. Według obu dziennikarzy, Chilijczyk bez wątpienia powinien zostać wyrzucony z boiska po tym zdarzeniu.

2. Rzut karny po faulu na Robbenie

Oliver i Guerrero uważają, że rzut karny obowiązkowo powinien zostać odgwizdany, a ponadto Casemiro po raz kolejny zasłużył na wydalenie z boiska.

3. Spalony Lewandowskiego przy golu na 1:2

Reprezentant Polski wyraźnie był na spalonym przy drugim trafieniu dla Bawarczyków, choć piłkę do własnej bramki skierował Sergio Ramos.

4. Druga żółta kartka dla Casemiro

W 80. minucie Brazylijski pomocnik ponownie sfaulował Arjena Robbena i ponownie mu się upiekło. Zdaniem obu dziennikarzy, tym razem Casemiro również zasłużył na wydalenie.

5. Druga żółta kartka dla Vidala

W przypadku tej sytuacji dziennikarze mieli podzielone zdania. Oliver Andujar uważa, że kartka dla Vidala po tej sytuacji była wyraźnym błędem i niedopatrzeniem sędziego, natomiast Rafa Guerrero twierdzi, że Chilijczyk słusznie wyleciał z boiska i mógł się cieszyć, że nie stało się to po faulu na Isco, kiedy zaatakował go wślizgiem od tyłu.

6. Ronaldo na spalonym przy golu na 2:2

Tutaj sytuacja nie pozostawiła wątpliwości - obaj dziennikarze zgodnie stwierdzili, że Portugalczyk jak najbardziej znalazł się na pozycji spalonej po dograniu od Sergio Ramosa.

7. Ronaldo na spalonym przy golu na 3:2

Według Rafy Guerrero, Portugalczyk również spalił przy bramce na 3:2, a pondto wskazał na pozycję bocznego arbitra, który wyraźnie spóźnił się za tą akcją.

Tagi: Andujar Oliver, Bayern Monachium, kontrowersje, liga mistrzów, Marca, Rafa Guerrero, Real Madryt, Viktor Kassai