Eriksson J.

Awans Sevilli!

Relacje fizi94 @07.12.2016 | Przeczytano 1594 razy

Źródło: ABC de Sevilla

Sevilla bezbramkowo zremisowała z Olympikiem Lyon i z drugiego miejsca w grupie H awansowała do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra wiedzieliśmy jedno - jeżeli piłkarze Sampaoliego chcą grać dalej to nie mogą przegrać różnicą dwóch goli.

Jako pierwsi zaatakowali goście, a strzał Vitolo wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Lopesa! Później do głosu doszli Francuzi - zarówno strzał Tolisso i Valbueny trafiły w poprzeczkę! Do przerwy 0-0.

W drugiej połowie zarysowała się wyraźna przewaga Lyonu, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki. W meczu nie obejrzeliśmy zatem żadnych bramek.

Sevilla gra dalej w Lidze Mistrzów, Lyon powalczy w Lidze Europy.