Kevin-Prince Boateng ('79)
Tyronne ('87)

Remontada Villarreal!

Relacje Cezary Kawecki @23.10.2016 | Przeczytano 1264 razy

Mimo kapitalnej bramki Kevina-Prince Boatenga, UD Las Palmas nie dowiozła korzystnego rezultatu do końca meczu i przegrało na wyjeździe z Villarreal 2:1.

Kanaryjczycy lepiej rozpoczęli to spotkanie i w 31. minucie to udowodnili. Wówczas po koronkowej akcji, piętką wgłąb pola karnego zagrał Tana, a tam Kevin-Prince Boateng w niezwykle ekwilibrystyczny sposób pokonał Sergio Asenjo. MOCNY KANDYDAT DO BRAMKI SEZONU!

0:1 Boateng (31')

W drugiej połowie gospodarze wzięli się jednak do roboty i po niemal dwudziestu minutach doprowadzili do wyrównania. Po przewinieniu Roque Mesy we własnym polu karnym sędzia podyktował rzut karny, którego na gola pewnie zamienił Nicola Sansone.

1:1 Sansone [karny] (64')

Kiedy wydawało, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w doliczonym czasie gry Villarreal zadał ostatni cios. Po podaniu od Roberto Soriano, najskuteczniejszy napastnik Żółtej Łodzi Podwodnej z poprzedniego sezonu, Cedric Bakambu oddał celny strzał, którym zapewnił trzy punkty swojemu zespołowi.

2:1 Bakambu (90+2')

Tagi: Cedric Bakambu, Kevin-Prince Boateng, LaLiga, LaLiga Santander, Nicola Sansone, Relacje, UD Las Palmas, villarreal