Celta i Villarreal remisują

Liga Europy Cezary Kawecki @20.10.2016 | Przeczytano 791 razy

Źródło: twitter.com

Celta Vigo i Villarreal zremisowały po 2:2 swoje spotkania w trzeciej kolejce Ligi Europy.

Celta Vigo podzieliła się punktami na własnym stadionie w meczu z Ajaxem Amsterdam, remisując 2:2. Podopieczni Eduardo Berizzo dwukrotnie musieli gonić wynik - najpierw z 0:1, a następnie z 1:2. Na listę strzelców wpisywali się Andreu Fontas i Fabian Orellana.

Celta Vigo vs. Ajax Amsterdam 2:2 [PODSUMOWANIE MECZU]

1:1 Fontas (29')

2:2 Orellana (82')

Villarreal z kolei mierzyło się na wyjeździe z tureckim Osmanlisporem i miało jeszcze gorszą sytuację, bowiem po 24. minutach zespół Frana Escriby przegrywał 2:0. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Bruno Soriano, ale w kolejnych minutach do siatki trafiali Alfred N'Diaye oraz Alexandre Pato, którzy dali gościom remis 2:2.

Osmanlispor vs. Villarreal 2:2 [PODSUMOWANIE MECZU]

Tagi: Alexandre Pato, Alfred N'Diaye, Andreu Fontas, Celta Vigo, Fabian Orellana, Liga Europy, Relacje, villarreal