Arraiz D.

Osasuna zdeklasowana przez Villarreal

Relacje Cezary Kawecki @25.09.2016 | Przeczytano 746 razy

Dotyczy: Alexandre Pato, Bruno Soriano, Nicola Sansone, Roberto Torres, Villarreal vs Osasuna [25.09.2016], Osasuna, Villarreal

Ekipa Żółtej Łodzi Podwodnej kompletnie zdominowała Osasunę na własnym stadionie i wygrała 3:1.

Zespół prowadzony przez Frana Escribę przed rozpoczęciem szóstej kolejki był jednym z czterech, który nie odniósł jeszcze porażki w tym sezonie i nic nie wskazywało na to, aby miało się to zmienić. Osasuna bowiem wyglądała najgorzej z trójki beniaminków, notując tylko dwa remisy w obecnej kampanii.

Po 24. minutach gospodarze spokojnie prowadzili 2:0. W piątej minucie Alexandre Pato otrzymał dobrą wrzutkę od Samu Castillejo i bez większych problemów trafił do siatki, natomiast później na listę strzelców wpisał się Bruno Soriano, skutecznie egzekwując rzut karny.

1:0 Pato (5')

2:0 Soriano [karny] (24')

Goście nie mieli absolutnie żadnych podstaw w tym meczu, aby chociaż w pewnym stopniu można było ich pochwalić, zwłaszcza po 39. minucie, kiedy po raz kolejny w tym sezonie gola strzelił Nicola Sansone. Jedyny pozytywny akcent w wykonaniu Osasuny w tym meczu miał miejsce w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy z rzutu karnego honorową bramkę strzelił Roberto Torres.

3:0 Sansone (39')

3:1 Torres [karny] (45+1')

Tagi: Alexandre Pato, Bruno Soriano, LaLiga, LaLiga Santander, Nicola Sansone, osasuna, Relacja, Roberto Torres, villarreal