Wyjazdowy remis Celty Vigo

Relacje Cezary Kawecki @15.09.2016 | Przeczytano 903 razy

Dotyczy: Giuseppe Rossi, Standard Liège vs Celta Vigo [15.09.2016]

Źródło: twitter.com

Celta Vigo w swoim debiucie w Lidze Europy zremisowała na wyjeździe ze Standardem Liege 1:1.

Rezultat meczu ustalił się tak naprawdę w pierwszym kwadransie. W trzeciej minucie belgijski klub wyszedł na prowadzenie - pomocnik gospodarzy, Mathieu Dossevi w dziecinny sposób ograł dwóch obrońców Celty, po czym ze spokojem umieścił piłkę w siatce.

1:0 Dossevi (3')

W 13. minucie był remis. Na kompletnie zaskakujące uderzenie z trzydziestu metrów zdecydował się wypożyczony z Fiorentiny Giuseppe Rossi i po błędzie bramkarza piłka zatrzepotała w bramce.

1:1 Rossi (13')

Tagi: Celta Vigo, Giuseppe Rossi, Liga Europy, Relacje, Standard Liege