Espanyol remisuje z Juventusem

Espanyol Cezary Kawecki @14.08.2016 | Przeczytano 850 razy

Źródło: sport.es

We wczorajszym meczu towarzyskim, podopieczni Quique Sancheza Floresa zremisowali z mistrzami Włoch 2:2.

Drużyna Espanyolu zakończyła tegoroczny pre-sezon bez porażki w letnich sparingach. W dotychczas najtrudniejszym meczu towarzyskim, podopieczni Quique Sancheza Floresa pokazali dobre przygotowanie do nowych rozgrywek, remisując we włoskiej Modenie z Juventusem 2:2. Tak naprawdę trzecie letnie zwycięstwo Katalończykom dopiero w 90. minucie zabrał niesamowity Paulo Dybala, który doprowadził do wyrównania.

Dobra forma

Quique Sanchez Flores ma już skompletowaną kadrę do oficjalnego rozpoczęcia nowego sezonu. Prawdopodobnie przed meczem w pierwszej kolejce LaLiga dokona pewnych zmian w stosunku do meczu z Juventusem, ale i tak można stwierdzić, że Espanyol jest w dobrej formie.

W 36. minucie Katalończycy wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Leo Baptistao. Dziewięć minut po przerwie do wyrównania doprowadził były napastnik Atletico Madryt, Mario Mandzukic, natomiast w 84. minucie ponownie na prowadzenie wyszedł Espanyol po golu Gerarda Moreno. W samej końcówce do wyrównania doprowadził Paulo Dybala, ustalając rezultat meczu na 2:2.

Juventus (Ita) Juventus 2:2 Espanyol Espanyol (Esp)
1:1 Mandzukic 54'
2:2 Dybala 90'
  0:1 Baptistao 36'
1:2 Moreno 84'
Buffon (Neto 55'); Barzagli (Bonucci 45'), Benatia (A. Sandro 45'), Chiellini (Rugani 61'); Alvés (Lichtsteiner 45'), Lemina, Pjanic, Asamoah (Hernanes 73'); Pereyra (Dybala 45'); Mandzukic (Pjaca 61'), Higuaín   Roberto; Javi López, Álvaro, O. Duarte, R. Duarte; Hernán Pérez (Jurado 44'), Víctor Sánchez, Diop (M. Roca 73'), Piatti (Salva Sevilla 63'); Reyes (Gerard Moreno 26') i Baptistao (Caicedo 64')

Tagi: espanyol, Gerard Moreno, Juventus, Leo Baptistao, Mario Mandzukić, Mecze, Paulo Dybala, Quique Sanchez Flores