Malaga w finale Trofeo Ramon de Carranza

Málaga Cezary Kawecki @13.08.2016 | Przeczytano 1088 razy

Źródło: sport.es

Były napastnik Barcy, Sandro Ramirez zdobył dwie z czterech bramek dla Malagi w wygranym 4:1 meczu przeciwko gwiazdom nigeryjskiej ligi.

Malaga zakwalifikowała się do finału towarzyskiego turnieju Trofeo Ramon de Carranza, pokonując zespół złożony z gwiazd nigeryjskiej ligi 4:1.

Wynik meczu został otwarty w 22. minucie, kiedy to debiutancką bramkę dla Malagi zdobył Zdravko Kuzmanovic. Osiem minut później drużyna z Afryki doprowadziła do wyrównania za sprawą Emmanuela Adeshiny, który wykorzystał niezdecydowanie całej defensywy Malagi, z Carlosem Kamenim na czele.

Popis Sandro

Później do siatki trafiali tylko zawodnicy Malagi, a dokładniej sprowadzony z FC Barcelony Sandro Ramirez. 21-latek w 37. minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, natomiast chwilę po przerwie podwyższył na 3:1. Rezultat spotkania na 4:1 w samej końcówce ustalił młody En-Nesiry.

Finał

Malaga po zwycięstwie 4:1 awansowała do finału turnieju, w którym zmierzy się z triumfatorem drugiego półfinału, Cadiz CF, które po serii rzutów karnych pokonało Atletico Madryt.

Malaga (Esp) Malaga 4:1 NPFL All-Stars NPFL All-Star (Nig)
1:0 Kuzmanovic 22'
2:0 Sandro 37'
3:0 Sandro 46'
4:0 En-Nesiry 89'

1:1 Emmanuel 30'
Kameni, Rosales (Torres 76'), Llorente, Weligton, Ricca, Kuzmanovic, Pablo (Castro 66'), Keko (Ontiveros 57'), Jony (Charles 66'), Juanpi (Recio 76') i Sandro (En-Nesiry 77') Ezenwa (Nwabulu 73') Okundayo (Ifeanyi 50'), Oboroapko, Alimi, Alí (Egbuchunam 50'), Nwobodo, Ariwachukwu, Adeshina (Obaje 58'), Nwekw, Henlong (Bassey 73') i Bashir (Ogbugh 27')

Tagi: Carlos Kameni, En-Nesiry, malaga, Mecze, Nigeria, Sandro Ramirez, Trofeo Ramon de Carranza, Zdravko Kuzmanović