Marcelino zaniepokojony kontuzją Soldado

Villarreal Cezary Kawecki @10.08.2016 | Przeczytano 666 razy

Źródło: sport.es

Menedżer Villarreal wyraził zaniepokojenie kontuzją, jakiej Roberto Soldado doznał w meczu z Deportivo La Coruna.

Po zakończeniu wczorajszego meczu towarzyskiego pomiędzy Villarreal i Deportivo La Coruna, menedżer Żółtej Łodzi Podwodnej odniósł się do Roberto Soldado i kontuzji, której doznał:

Mówimy o bardzo skomplikowanej sytuacji i mam nadzieję, że skończy się na strachu. Roberto jednak się przestraszył, co jest złym prognostykiem. Po powrocie do Villarreal zrobimy rezonans i dokonamy dokładniejszej oceny. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Soldado pojawił się na murawie w drugiej połowie, jednak po ataku jednego z zawodników Deportivo musiał ją opuścić 15 minut po wejściu. Mecz zakończył się triumfem Deportivo 2:0, a bramki strzelali dwaj nowi zawodnicy klubu z A Corunii, Florin Andone oraz Carles Gil.

Tagi: Carles Gil, Deportivo La Coruna, Florin Andone, kontuzje, marcelino, Mecze, Roberto Soldado, wywiady