Levante Cezary Kawecki @22.09.2017 | Przeczytano 170 razy

Dotyczy: Ivi López, Enis Bardhi, Levante vs Real Sociedad [21.09.2017], Levante

Ivi Lopez i Bardhi niczym Neymar i Cavani [WIDEO]
Źródło: marca.com

Dwóch zawodników Levante we wczorajszym meczu przeciwko Realowi Sociedad debatowali nad tym, który z nich ma wykonać rzut wolny w końcowych minutach.

Enis Bardhi w ciągu pierwszych pięciu kolejek tego sezonu udowodnił, że jest jednym z najlepszych specjalistów od rzutów wolnych w LaLiga. Wczoraj wieczorem dał tego pokaz - w 88. minucie młody Macedończyk w piękny sposób pokonał Geronimo Rullego, ustalając rezultat spotkania na 3:0.

Wcale jednak nie musiało dojść do tak pięknego gola. Tuż po faulu Diego Llorente, kiedy arbiter wskazał na rzut wolny dla Levante, jako pierwszy chęć do jego wykonania wskazał Ivi Lopez. 23-latek złapał piłkę i poprosił Bardhiego o możliwość strzału, ale na nic się to nie zdało. Macedończyk miał idealne miejsce, aby po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności, dlatego to on podszedł do futbolówki.

Po krótkiej chwili obaj doszli do porozumienia, zupełnie inaczej, niż słynna w ostatnich dniach sytuacja z udziałem Neymara i Edinsona Cavaniego, którzy mocno debatowali nad tym, który z nich ma wykonać rzut karny.

Tagi: Enis Bardhi, Ivi Lopez, levante, Real Sociedad, Rzut wolny