+ 0 - Escriba: Nie podjęliśmy wystarczającej walki

Villarreal Cezary @18.03.2017 | Przeczytano 192 razy

Escriba: Nie podjęliśmy wystarczającej walki
Źródło: marca.com

Grający przez większość meczu w osłabieniu Villarreal przegrał wczoraj z UD Las Palmas, co według menedżera Frana Escriby mogło nie mieć miejsca.

Pomimo porażki 0:1, opiekun Żółtej Łodzi Podwodnej wyraził zadowolenie z postawy swojego zespołu, który od 19. minuty musiał radzić sobie w osłabieniu po czerwonej kartce dla Victora Ruiza.

Na pomeczowej konferencji prasowej Escriba mówił:

Prawie udało nam się wywieźć remis, mimo grania w osłabieniu przez dużą część meczu. Stworzyliśmy wystarczającą ilość okazji, aby w drugiej połowie trafić do siatki.

Jestem zadowolony z wyników swojego zespołu, mimo dzisiejszej porażki. Co do czerwonej kartki po faulu na Boatengu, uważam, że sprytnie wykorzystał swoje ustawienie i dał podstawy sędziemu, aby ją pokazać.

Zapytany o to, co powiedział swoim zawodnikom w szatni, Escriba mówił:

Wyjaśniłem jak podejdziemy do drugiej połowy i zmieniłem taktykę na 4-3-2. W ostatnim kwadransie na murawie pojawił się Bakambu, który miał zaskakiwać defensywę Las Palmas.

Była to pierwsza porażka Villarreal na wyjeździe od listopada ubiegłego roku, kiedy to ulegli Athletikowi Bilbao 1:0.